fb icon soitankoulussa icon

Tietoa /

Orkestereiden, yhtyeiden ja kuorojen lukujärjestys

Muskarin ja kerhojen lukujärjestys

Musiikin perusteiden lukujärjestys

Lukuvuositiedote koteihin

Jazz-show-tanssikurssi

Järjestyssääntö

Oppilasvalinnat 2019

20.06.2019

SOITIN- JA LAULUOPPILAAT


Alttoviulu
Kotola Hilla
Roszyk Kinga


Harmonikka
Koivisto Tuula-Riitta
Ollila Maarit

Huilu
Kolehmainen Iisa

 

Kantele
Cuéllar Anabella


Kitara (klassinen)

Viitasaari Antton


Klarinetti
Ertl Valo
Lustig Linnea
Närhi Anniina


Laulu (klassinen)
Kivekäs Elli
Kukkurainen Nuppu
Nordman Anna Maaria
Sillanpää Iiris


Laulu (pop-jazz)
Kinberg Leevi
Korpela Mari
Könönen Jan
Lahtinen Valtteri
Pänkäläinen Theo
Reponen Päivi
Rognon-Sääski Elias


Lyömäsoittimet/rummut
Kalliomaa Aleksi
Laube-Pohto Rafael
Strandén Sonja
Taavitsainen Elmo


Piano
Aarikka Iida
Heidari Melina
Jaakkola Jimi
Korkka Eetu
Märkjärvi Eevi
Oikarinen Helmi
Räsänen Maya
Saaristo Kristoffer
von Schrowe Matilda
Stefanski Vanessa
Unnukainen Mikko
Vool Sofia


Saksofoni
Laine Markku
Lehtmets Raiden
Nordman Luukas


Sello
Lahtio Tessa
Mäenpää Hilma


Sähkökitara
Hyyrynen Sakari
Kennedy Lucy
Kerkelä Sami

Trumpetti
Mäki-Petäjä Lauri
Nordman Leevi
Salo Niklas
Vuorinen Elin


Vapaa säestys (piano)
Kinberg Leevi


Viulu
Blanco Sofia
Hämäläinen Eemeli
Korajoki Nelli
Rosendahl Sara
Serov Rodion
Strandén Sonja


SOITINVALMENNUS


Alttoviulu
Koski Adalmiina


Kantele
Autio Sofia
Vepsäläinen Sofia


Kitara (klassinen)
Vuorela Ossi
Arajärvi Joel
Backman Meri


Piano
Degerlund Inga
Heidari Mohammad
Hämäläinen Iia
Partanen Inka
Silvast Pilvi


Trumpetti
Karppinen Otso
Kotola Hertta

 

Viulu
Lepola Roosa



TANSSILINJA


Aikuisbaletti
Friberg Saga
Reponen Päivi
Väisänen Juli


Esibaletti
Kinnari Aurora
Kuorikoski Lumi
Lehtinen Linnea
Suoperä Iida

 

Jazztanssi
Aittajoki Adelea


Klassinen baletti
Jousala Esmeralda
Zdraveski Melanija


Lasten tanssi
Allas Emma
Eskelinen Jadessa
Haapea Daniel
Kiiski Anniina
Kivelä Elsa
Kytö Elle
Linna Iines-Helena
Lundgren Saana
Lähteenkorva Iita
Tanskanen Sira
Vainikka Mila
Virtanen Lilja

 

Luova tanssi
Nieminen Viktoria
Ojanen Seela


Nykytanssi
Eloranta Marja



MUSIIKKILEIKKIKOULU


Alkumaa Mikael
Arokanto Perttu
Auvinen Vilja
Engström Coco
Hiitoluoma Tessi
Huovila Lilli
Hämäläinen Vilja
Igott Joona
Issakainen Inna
Kettunen Marjatta
Kettunen Eetu
Kilpinen Matteus
Komonen Neela
Korkeamäki Sari
Kämäräinen Elli
Laherto Toivo
Laine Helmi
Leminen Venla
Lindberg Heta
Lius Sisu
Menna Fiona
Mikkola Hilja
Nordman Lenni
Partanen Inka
Rantoila Fanni
Rouvila Matilda
Saarinen Mette
Salo Lili
Savolainen Ella
Seppälä Aleksi
Seppälä Venla
Sippus Milla
Syrjäläinen Jalmari
Tillgren A
Viljamaa Amanda
Vainio Hilda

 


« Mene takaisin